Meble kuchenne Jelenia Góra - montaż mebli na wymiar

Meble kuchenne Jelenia Góra - montaż mebli na wymiar

Jeśli szukacie mebli na wymiar w Jeleniej Górze, to mamy dla Was idealną ofertę. Jako sklep meblowy, oferujący zestawy mebli do kuchni i nie tylko. W zakresie naszej oferty mieści, mieszczą się eleganckie meble, nowoczesne systemy mebli na wymiar, co jednak najważniejsze, w sprzedaży posiadamy wiele mebli z Polski.

Meble kuchenne Jelenia Góra ? montaż mebli na wymiar Jelenia Góra

Jeśli nie macie pojęcia, jak mają wyglądać systemy meblowe w Waszej kuchni, możecie zlecić projekt naszemu specjaliście. Dzięki temu pracownik przyjedzie, aby dokonać profesjonalny pomiar Waszej kuchni a dzięki temu powstanie propozycja wyglądu kuchni na wymiar w Waszej kuchni. Meble dla naszych klientów są dopracowywane do ostatniego szczegółu. Podczas transportu mebli, zarówno fronty, korpusy, jak i blaty, zabezpieczane są w największym możliwym stopniu. 

Koszt przygotowania projektu kuchni na wymiar  to 0 zł w przypadku zlecania przygotowania oraz montażu mebli na wymiar przez nasz salon. Na wstępie, pobierana jest opłata 200 zł, podczas gdy pracownik stawia się, aby dokonać pomiaru. Finalnie, od kwoty końcowej odejmowana jest wspomniana kwota, dzięki czemu koszt projektu zeruje się przy końcowym rozliczeniu.

Kuchnie na wymiar Jelenia Góra ? montaż

Montaż przygotowanych mebli na wymiar odbywa się zgodnie z ustalonym wcześniej terminem. Warto przygotować się na to, że montaż nie będzie trwał jednego dnia. Sam czas montażu uzależniony jest głównie od ilości szafek, wnęk czy części blatu. Bardzo często trafiają się elementy, które zamontowane są u klienta, nie można ich uniknąć, a więc należy przygotowywać elementy także na miejscu u klienta. Nie wspominając już o skosach czy pomieszczeniach małometrażowych, gdzie swoboda pracy bywa niejednokrotnie ograniczana do minimum. Biorąc jednak pod uwagę efekt finalny, nasz sklep meblowy tworzy eleganckie, nowoczesne i spełniające wszelkie wymagania klientów, meble do jadalni, meble kuchenne czy meble łazienkowe.

 

Meble kuchenne Jelenia Góra ? na co zwrócić uwagę przed projektem

Istnieje kilka podstawowych kwestii, na które warto zwrócić uwagę jeszcze na etapie pomysłu. Przede wszystkim, czy nasza kuchnia na wymiar ma być także formą zabudowy sprzętu AGD. Niejednokrotnie okazuje się, że klient zakupił niedawno jakiś sprzęt, którego nie ma możliwości zabudowy, jeśli nie był on z takim zamysłem wyprodukowany. W takim przypadku istnieje możliwość zwyczajnej zabudowy kuchni, biorąc pod uwagę sprzęt AGD na etapie projektowania. W wielu przypadkach znajdziecie u nas tego typu rozwiązania. 

Kuchnie na wymiar a gniazd i przyłączy brak!

W związku z przygotowywanym projektem warto umówić się na spotkanie w obecności wykonawcy budowlanego. W szczególności, jeżeli zamówieniu mebli na wymiar ma towarzyszyć mniejszy lub większy remont. Pozwoli to uniknąć sytuacji, gdy np. projekt instalacji elektrycznej czy hydraulicznej nagle nie do końca wpasuje się w projekt mebli. Dzięki temu udaje się symetryczny montaż gniazd elektrycznych czy wyprowadzić przyłącza wodne w odpowiednim miejscu.

Zmieniasz projekt kuchni na wymiar? Daj nam znać wcześniej!

Możliwości korekt projektu Państwa kuchni istnieje do pewnego etapu współpracy. Jeśli zostaną przygotowane fronty w umówionym kolorze, nie będzie możliwości wprowadzania zmian. Jeśli korpusy zostaną już docięte pod wymiar, nie będzie możliwości, aby wykonać większą szafkę kosztem mniejszej obok. Wszelkie kwestie związane z wymiarami, kolorystyką, systemami montażu drzwiczek czy półek, powinny być zwyczajnie ustalone na samym początku.

Jeśli posiadacie w planach umieszczenie butli gazowej, która ma zasilić kuchenkę gazową, warto wcześniej wspomnieć, w której z szafek ma się ona znaleźć. Pozwoli to na wcześniejsze wycięcie stosownych elementów oraz ewentualne dodatkowe wzmocnienia konstrukcji. 

Kuchnie na wymiar Jelenia Góra ? kolejne realizacje

Ciesząc się coraz to większym zaufaniem ze strony naszych klientów, pragniemy zaprezentować jedną z kolejnych, ostatnio wykonanych realizacji.

  • Meble kuchenne Jelenia Góra - montaż mebli na wymiar
  • Meble kuchenne Jelenia Góra - montaż mebli na wymiar
  • Meble kuchenne Jelenia Góra - montaż mebli na wymiar
  • Meble kuchenne Jelenia Góra - montaż mebli na wymiar