Szafy, kuchnie, meble na wymiar Jelenia Góra ? projektujemy i wykonujemy dla Ciebie!

Macie Państwo skosy w mieszkaniu lub chcecie zaadaptować poddasze? Świetnie! Pomieszczenia są zbudowane na planie długiego prostokąta? Wspaniale! Stropy są osłabione? Lubimy to! Kompletnie nie macie Państwo pojęcia, gdzie w kawalerce można by zmieścić szafę? Cudownie! Otwory w każdej ścianie w kuchni? Dla nas po prostu bajka! A może zwyczajnie nie macie Państwo ochoty spędzić najbliższych stu lat, zastanawiając się, czy potrzebujecie wyspy w kuchni, czy też może wystarczy zwykły , tradycyjny stół i szafki? Pędzimy do Państwa!

Wykorzystamy każdy centymetr powierzchni w taki sposób, aby Wasze mieszkanie było miejscem, w którym cała rodzina przebywa z przyjemnością. Chętnie wysłuchamy Państwa sugestii i oczekiwań, i postaramy się im sprostać. Zaproponujemy warianty ustawień, będących w naszej ocenie optymalnymi dla wygody, funkcjonalności i estetyki. Zatroszczymy się również o to, aby Państwa dzieci wychowywały się w miejscu bezpiecznym i służącym rozwojowi. Asortyment naszego sklepu jest na tyle bogaty, że każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla swojego domu i swoich bliskich. 

Szafy, kuchnie, meble na wymiar w każdej aranżacji ? meble Jelenia Góra

Nasze wieloletnie doświadczenie daje nam możliwość spojrzenia z różnych perspektyw na tzw. problematyczne wnętrza. Możemy Państwu zaproponować szafy do zabudowy na wymiar, dostosowane do Państwa potrzeb. Dysponujemy szafami jedno lub kilkudrzwiowymi,  z drzwiami przesuwnymi lub lustrzanymi. Chętnie zajmiemy się też aranżacją i umeblowaniem Państwa kuchni lub salonu z aneksem kuchennym. Proponujemy gotowe zestawy mebli kuchennych, które dostosowujemy do konkretnych pomieszczeń, zgodnie z potrzebami konkretnego klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko tradycyjne systemy pod zabudowę, ale również szafki wolnostojące. Dysponujemy szeroką gamą wzorów i kolorów, zgodnych z najnowszymi trendami designerskimi.  Nasze kuchnie na wymiar są więc nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale też dostosowane do wymagających gustów naszych klientów. Posiadamy również rozbudowaną ofertę zestawów mebli łazienkowych, które znajdują zastosowanie zarówno w salonach łazienkowych, jak i w typowej łazience w bloku. Uwzględniamy, oczywiście, wszystkie nietypowe elementy wnętrza i staramy się wydobyć z nich wszystkie walory. 

Trudna przestrzeń? Nie dla nas! 

Dla nas nie ma trudnej przestrzeni -zawsze znajdziemy rozwiązanie na miarę możliwości i kieszeni. Zadowolony klient to dla nas największa satysfakcja. Meble są naszą pasją. Każde trudne zlecenie traktujemy jak wyzwanie, które przyczynia się do rozwoju naszych umiejętności w zakresie meblowania wnętrz i szukania rozwiązań przestrzennych.  Meble na wymiar Jelenia Góra odciążą Państwa od konieczności osobistego dobierania sprzętów w różnych sklepach czy stronach internetowych. Staramy się łączyć dobry gust z funkcjonalnością i łatwością użytkowania. W naszych meblach stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki temu drzwiczki szafek się nie zacinają, drzwi szaf nie czy szuflady nie blokują, a półki nie odkształcają pod ciężarem. 

Szafy, kuchnie, meble na wymiar Jelenia Góra ? zapraszamy do konsultacji!

Pozwól nam zadbać o Twój komfort życia! Jako wykonawcy cechujemy się solidnością, słonością i szybkim czasem realizacji zleceń. Producenci, z którymi współpracujemy, stosują materiały o najwyższej jakości, odporne na czynniki zewnętrzne, takie jak zabrudzenia czy wilgoć. Jest to szczególnie ważne w przypadku mebli kuchennych, łazienkowych, ale też zestawów jadalnych, znajdujących się w otwartych kuchniach. Nasze meble są więc nie tylko solidne i trwałe, ale też ergonomiczne i wygodne w użytkowaniu. O tym, że nie rzucamy słów na wiatr w kwestii jakości naszych usług, świadczą ogólnodostępne, w większości pozytywne, opinie dotychczasowych klientów.  Zatem, jeśli planujesz zakup nowych mebli, rearanżację przestrzeni w domu, jeśli chcesz coś zmienić wokół siebie ? jest tylko jedna opcja. To my - Meble to my Jelenia Góra