Szafy na wymiar Jelenia Góra

Szafy na wymiar Jelenia Góra

Zabudowy meblowe ? szafy na wymiar i gotowe rozwiązania

Szafy to jeden z podstawowych mebli, jakie znajdują się w każdym domu. Warto pamiętać, że wszelkiego rodzaju szafy to nie tylko element pełniący funkcję mebla, ale także element dekoracyjny. Szafy w każdym pomieszczeniu muszą komponować się z pozostałymi elementami umieszczonymi w naszej nieruchomości. Ale to nie wszystko! Najważniejszą funkcją szafy na wymiar, jak i gotowych zestawów, to możliwość logistycznego rozmieszczenia jej zawartości. Pomieszczenia, do których najczęściej kupujemy szafy:

  • Sypialnia.
  • Pokój dziecięcy.
  • Przedpokój.

Zarówno gotowe rozwiązania, jak i szafy na wymiar, pełnią w takich przypadkach funkcje przechowywania sprzętów, zabawek czy naczyń. Wiele modeli szaf na wymiar, posiada także relingi do zawieszenia ubrań. Pozwala to głównie na lepszą organizację oraz wizualne zaoszczędzenie miejsca. Dzięki tego typu rozwiązaniom, szafy na wymiar pozwalają się pozbyć standardowych rozwiązań w postaci tzw. haczyków na wieszanie odzieży wierzchniej. W przypadku pierwszego pomieszczenia, jakim jest przedpokój, pozwalają one także na wygodniejsze ukrywanie obuwia, nie pozostawiając go na podłodze. Dzięki temu zyskujemy równie dużo na wizualnej czystości, którą panie domu cenią sobie nad wyraz.

Szafy wnękowe na wymiar Jelenia Góra ? jako wykonawcy, polecamy nie tylko na przedpokój

Tak jak wspomnieliśmy, zabudowy meblowe nadają się jako rozwiązanie nie tylko do jednego z pomieszczeń. Nasi klienci bardzo często wybierają je do pokoi swoich pociech czy pomieszczeń sypialnianych. Szafy wnękowe w pokojach dziecięcych to idealne rozwiązanie na wygodną segregację ciuchów oraz zabawek. W przypadku małych pokoi i ogromnej ilości zabawek, jakie najczęściej nasze pociechy posiadają. Oczywiście duża ilość zabawek dla dzieci to nie błąd, jednak rodzice mają nie lada zagwozdkę. Dylemat polegający na tym, w czym, gdzie i jak przechowywać je wszystkie.

Szafy wnękowe w sypialni, bardzo często przeradzają się nawet w garderoby. Garderoby, które w zasadzie można uznać za małe pomieszczenie do przechowywania rzeczy. Własna sypialnia to bardzo duża wygoda pozwalająca na przechowywanie w niej rzeczy, do których goście nie mają dostępu. Jednak z czasem, jak to bywa w każdym domu, wszystkich rzeczy przybywa a na pomoc w przechowywaniu ich, jak wyżej przychodzi opcja szafy wnękowej. To meble, które spełniają swoje zadanie w każdym pomieszczeniu, dając nam maksymalne możliwości logistyczne na potrzeby każdego z nich. 

Szafy na wymiar Jelenia Góra ? Meble To My

Jako firma projektująca meble na wymiar, możemy wykonać zabudowy meblowe w formie szafy wnękowej czy zestawu mebli. Ceny szaf są zależne od zastosowanego materiału, elementów wykończeniowych czy dodatków. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych, które zostaną przygotowane w formie indywidualnej wyceny. 

Szafy na wymiar Jelenia Góra ? przykładowe projekty na zabudowy meblowe

W swoich projektach, które mieliśmy przyjemność realizować, mamy wiele rozwiązań. W ich gronie znajdują się oczywiście także projekty szaf wnękowych czy małych garderób. Do nich właśnie należą przykładowe realizacje, które pragniemy przedstawić poniżej:

Szafy na wymiar - zabudowy meblowe - wykonawcy - jelenia góraSzafy na wymiar - zabudowy meblowe - wykonawcy - jelenia góra

 

Zabudowy meblowe na wymiar Jelenia Góra ? dlaczego warto wybrać nas

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zrozumienie klienta już na etapie ustaleń. Nasze projekty mają pełne pokrycie w realizowanym projekcie, dzięki czemu klient otrzymuje od nas projekt odzwierciedlający efekt końcowy. To dzięki temu nasze zabudowy meblowe cieszą się taką popularnością. 

Kolejnym powodem, dla którego to właśnie my powinniśmy wykonać Wasze meble na wymiar w Jeleniej Górze czy okolicy, to fakt licznych realizacji. W każdą z naszej realizacji wkładamy ogrom serca, ciesząc się najbardziej z tego, gdy nasz klient uśmiecha się na widok efektu końcowego. Wśród realizacji posiadamy nie tylko projekty dla osób fizycznych czy firm, ale także liczne apartamenty, co można zweryfikować choćby na naszej stronie.

Szafy na wymiar Jelenia Góra ? Zabudowa ściany

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować projekt wykonywany w Jeleniej Górze. Zabudowa ściany pod wymiar, która pozwoliła pozyskać maksymalną ilość miejsca do przechowywania na jak najmniejszej ilości zajętej przestrzeni. Jak wyszła realizacja? Zapraszamy poniżej do małej galerii.

Szafy na wymiar Jelenia Góra ? Kontakt

Jeśli zatem szukasz kogoś od zabudowy meblowej swojej kuchni, kto wykona szafę na wymiar w Twojej sypialni, na przedpokoju czy pokoju dziecka, zapraszamy do nas! Wykonamy to tak, jak sobie tego życzysz i podpowiemy wszystko na każdym etapie prac. Zapraszamy do kontaktu:

 

Szafy na wymiar Jelenia Góra ? Kontakt

  • Szafy na wymiar Jelenia Góra
  • Szafy na wymiar Jelenia Góra
  • Szafy na wymiar Jelenia Góra
  • Szafy na wymiar Jelenia Góra
  • Szafy na wymiar Jelenia Góra