Blog

Meble na raty - Jelenia Góra

Meble na raty - Jelenia Góra

Znudziły Ci się dotychczas używane meble? Twój pies stwierdził że pora na wymianę wyposażenia z zakresu meblościanek, mebli kuchennych czy salonowych? W naszym salonie możesz dokonać zakupów ratalnych w systemie 10 x 0% dzięki czemu już dziś możesz wejść w posiadanie nowych kolekcji meblowych które znajdziesz nie tylko na naszej stronie ale także stacjonarnie w miejscowości Jelenia Góra przy ul. Grunwaldzkiej 53. Szczegóły związane z systemem ratalnym podajemy poniżej, kierujemy na stronę banku (www.santanderconsumer.pl) lub zapraszamy do rozmowy w salonie.

 

 

meble na raty jelenia góra

 

 

Meble na raty - 10 rat 0%1

¹ Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji do 10x0% wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 01.04.2019 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1500 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1500 zł; całkowita kwota do zapłaty 1500 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 10 mies., wysokość 10 równych rat miesięcznych 150 zł.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl.

 

Salon Meblowy Meble To My (Jelenia Góra ul. Grunwaldzka 53) występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

Meble na raty - Jelenia GóraMeble na raty - Jelenia Góra