Blog

Sofy Jelenia Góra - top 10 w salon meblowy MTM

Sofy Jelenia Góra - top 10 w salon meblowy MTM

Salon meblowy Meble to my — kanapy i sofy jelenia góra.

W związku z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży nie tylko mebli na wymiar, ale także prowadzenia sprzedaży sof i kanap, mamy pogląd na najciekawsze produkty. Nasze sofy i kanapy pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu mają Państwo gwarancję najlepszej jakości. Przypominamy także że warto śledzić nasz dział wyprzedaży, gdzie mogą pojawić się między innymi sofy i kanapy.

Salon meblowy Jelenia Góra — Kanapa czy Sofa?

Sofy i kanapy to ostatnimi czasy bardzo popularny produkt. Nasz salon meblowy posiada w ofercie zarówno sofy, jak i kanapy. Dzięki czemu umeblujecie Państwo z naszymi produktami zarówno salon, jak i pokój gościnny. 

Tak naprawdę, do dzisiaj wielu ludzi nie wie, jakie są różnice pomiędzy kanapą a sofą. W zasadzie bardzo popularne jest nazewnictwo naprzemienne, co jest jednak błędem. Według wielu historyków designu, ta druga (sofa) pochodzi z kultury tureckiej. Początkowy jej wygląd nie przypominał większości popularnych dziś sof. Jednak ogólny opis sofy to mebel głównie tapicerowany, nisko zawieszony, dzięki czemu nadaje się idealnie do relaksu. 

W większości salonów meblowych większa część oferowanych sof to meble wypoczynkowe pozbawione wielofunkcyjności. Nie jest to mebel nadający się do ugoszczenia kogoś w salonie, chyba że komuś nie przeszkadza ból pleców czy szyi. Jak więc łatwo się domyślić, to właśnie kanapy posiadają w większości funkcje spania, których brak sofom. 

Salon meblowy Meble to My Jelenia Góra — top 10.

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze modele mebli wypoczynkowych, które znajdą Państwo w naszym salonie meblowym MtM Jelenia Góra.
Sofa Lemon


Sofa Stella


Sofa Kogielek


Sofa Natan


Sofa Metaxa


Sofa Lilli


Sofa Bols FotoSofa MalagaSofa Iza


Sofa Moijto

Zachęcamy wszystkich Państwa do weryfikacji pełnej oferty mebli wypoczynkowych, które znajdują się pod poniższym linkiem:

Sofy Jelenia Góra - meble wypoczynkowe Jelenia Góra

Sofy Jelenia Góra - top 10 w salon meblowy MTMSofy Jelenia Góra - top 10 w salon meblowy MTM